Hľadáte spoľahlivého dodávateľa na realizáciu vášho projektu? Vykonávame realizácie stavieb rodinných a bytových domov, polyfunkčných objektov aj realizácie inžinierskych stavieb.

Prečo si vybrať nás?

Dbáme o dodržiavanie termínov, spoľahnúť sa môžete tiež na dodržanie všetkých zmluvných podmienok. Počas realizácie stavieb sú vám plne k dispozícii naše bohaté skúsenosti. Kladieme dôraz na odbornosť našich zamestnancov, dodržiavanie technologických postupov a vysokú kvalitu odvedenej práce.

Realizácia stavby prebieha podľa dohodnutých podmienok do fázy hrubá stavba, holodom alebo dom na kľúč.

Hrubá stavba

Hrubá stavba zahŕňa výkopové práce, betónovanie základových pásov, osadenie pásoviny bleskozvodu, osadenie betonárskej ocele až po vyhotovenie základovej dosky. Realizácia hrubej stavby pokračuje murovaním obvodových múrov, vnútorných nosných stien a nenosných priečok. Obsahuje tiež dokončenie stropu a strechy vrátane komína. V prípade záujmu sa postaráme tiež o osadenie okien a dverí.

Holodom

Realizácia holodomu pokračuje vyhotovením podlahy, rozvodov kúrenia, vody a kanalizácie vo vnútri domu. Spoľahnúť sa môžete tiež na odborné prevedenie elektroinštalačných prác, úpravy vnútorných aj vonkajších stien a zateplenia.

Stavba na kľúč

Chceli by ste mať stavbu dokončenú celkom bez starostí? Odovzdajte nám váš projekt a my sa postaráme o jeho realizáciu. Realizácia stavby na kľúč pripraví váš dom alebo iný objekt na používanie. Dom na kľúč má dokončený celý interiér, osadené interiérové dvere, upravené steny a položenú podlahu. Dokončené sú tiež kúpeľňa a WC. Realizácia stavby na kľúč vás odbremení od zháňania materiálu, robotníkov aj potrebných povolení. Chceli by ste sa už len nasťahovať? Postaráme sa tiež o vybavenie kolaudácie