Chceli by ste predať alebo kúpiť nehnuteľnosť? Hľadáte prenájom bytu, domu či iného objektu? Ponúkame vám realitné služby na profesionálnej úrovni.

Záujem klienta je u nás na prvom mieste

V oblasti realít sa pohybujeme už 10 rokov. Za ten čas sme pomohli predať alebo nájsť tú správnu nehnuteľnosť mnohým zákazníkom. Realitné služby prispôsobujeme potrebám každého klienta tak, aby sme čo najlepšie naplnili jeho predstavy. Naším cieľom je vaša spokojnosť!

Predaj nehnuteľností

Predaj nehnuteľnosti od prípravy na fotenie, cez uverejnenie ponuky až po podpis kúpnopredajnej zmluvy a prevod financií na váš účet. To všetko zahŕňa množstvo činností, v ktorých oceníte spoľahlivého partnera. Zabezpečíme pre vás plynulý predaj nehnuteľnosti a odbremeníme vás od náročnosti celého procesu.

Kúpa nehnuteľností

Hľadáte rodinný dom, sklad alebo potrebujete stavebný pozemok? Naša realitná kancelária má prehľad o aktuálnej ponuke na trhu. Vyhľadáme pre vás vhodné ponuky, poradíme pri výbere a zariadime všetko potrebné až po podpis zmluvy a vklad do katastra.

Prenájom nehnuteľností

Máte nehnuteľnosti na prenájom? Staneme sa vaším sprievodcom pri hľadaní vhodného nájomníka. Súčasťou služby prenájom nehnuteľností sú spracovanie inzercie s profesionálnymi fotografiami a právny servis. V prípade potreby môžeme sprevádzať tiež záujemcov počas obhliadok.

Komplexné realitné služby

Každému klientovi poskytujeme kompletný servis.

  • Postaráme sa o kompletný právny servis a vyhotovenie všetkých typov zmlúv. Môžete sa na nás spoľahnúť aj pri kontrole aktuálneho stavu nehnuteľnosti.
  • Naši finanční špecialisti pre vás vyberú najvýhodnejšiu formu financovania.
  • K dispozícii sú vám odborné poradenstvo, stavebná kontrola a súdni znalci.
  • Budeme vás zastupovať pred katastrálnym úradom.
  • Postaráme sa o vyhotovenie fotografií, 3D prehliadky a videa nehnuteľnosti.