Pozemkové úpravy

Vyhľadáme neznámych vlastníkov, pomôžeme s prevodom do vlastníctva aj zápisom do katastra. Pozemkové úpravy pomôžu tiež pri sceľovaní rozdrobených pozemkov. Všetky starosti s vybavovaním na úradoch môžete položiť na naše plecia.

Realitné služby

Realitné služby vykonávame s dôrazom na naplnenie potrieb každého klienta. Postaráme sa o prípravu na fotenie, vyhotovenie kvalitných záberov, 3D prehliadky aj videa. Uverejníme vašu ponuku a budeme vás sprevádzať počas obhliadok. Pri predaji, prenájme alebo kúpe nehnuteľností sme spoľahlivým partnerom, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť.

Právny servis

Poskytujeme komplexný právny servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľnosti. Postaráme sa o previerku nehnuteľností, vypracovanie zmlúv a bezproblémový priebeh prevodu kúpnej ceny aj vlastníctva. Budeme vás zastupovať tiež v katastrálnom konaní. V každom kroku predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností sme vám plne k dispozícii.

Inžinierska činnosť

Vyhotovenie projektu pre všetky typy stavieb podľa súvisiacich noriem, predpisov a požiadaviek územného plánu. Inžinierska činnosť zabezpečí potrebné povolenia na začiatok stavby, postaráme sa o jej kolaudáciu.

Realizácia stavieb

Ponúkame odbornosť, znalosť technologických postupov a bohaté skúsenosti v oblasti realizácie stavieb. Postaráme sa o vyhotovenie rodinných domov, polyfunkčných objektov a inžinierskych stavieb. Pri každom projekte hľadáme najlepšie riešenia na naplnenie predstáv klienta. S nami sa môžete spoľahnúť tiež na dodržanie všetkých podmienok zmluvy.

Stavebný dozor

Vykonávame dozorovanie stavieb pre stavby rodinných domov, veľké stavby aj štátne zákazky. Poskytujeme stavebný dozor pre stavebné firmy, pozemné stavby, naše služby stavebného experta sú k dispozícii aj bankovému sektoru. Dohliadneme na kvalitné vykonanie všetkých prác v súlade s realizačným projektom a príslušnými povoleniami.